Zadzwoń do nas
+48 501 278 000

 

Godziny pracy
8:00 - 18:00

 

Lokalizacja
Kwidzyn, Zbożowa 5a

Parę słów o nas

O firmie

Nasza firma zatrudnia wysoko wykwalifikowanych elektryków oraz mechaników.

Podejmujemy się wykonywania wszelkich prac związanych z instalacjami niskonapięciowymi w szczególności do systemów przeciwpożarowych. Od pewnego czasu rozszerzyliśmy zakres działalności o wykonywanie systemów gaszenia gazami oraz zorganizowaliśmy lotne brygady serwisowe działające na terenie całej europy.

Dzięki zespołowi ponad 20 specjalistów, pełnemu wyposażeniu narzędziowemu oraz flocie nowych pojazdów jesteśmy w stanie elastycznie reagować na potrzeby naszych kontrahentów prowadząc jednocześnie nawet 7 projektów w różnych krajach.

Obiekty w których wykonywaliśmy prace elektryczne i mechaniczne to między innymi fabryki samochodów, spalarnie odpadów, stacje transformatorowe do linii wysokiego napięcia prądu stałego, centra obróbcze itp.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne szkolenia i uprawnienia do wykonywanych prac obowiązujące w kraju prowadzonego projektu m.in CSCS, BHP, Uprawnienia IPAF, UDT, słowackie /Piotr sprawdzi i dopisze inne nazwy/ Respektujemy lokalne przepisy zatrudnienia, celne i podatkowe.

W krajach prowadzonych prac zawsze jesteśmy zarejestrowani jako płatnik podatku VAT Posiadamy lokalną obsługę księgową w Anglii, Niemczech, Węgrzech, Czechach, Słowacji. W Niemczech posiadamy zwolnienie z podatku Bauabzugsteuer W Anglii posiadamy status rejestrowanego podwykonawcy (CIS)

Newsletter

Energo Banasiak sp. j.
ul. Zbożowa 5a
NIP: PL 5811809896

 

Zadzwoń do nas
+48 501 278 000

 

Napisz do nas
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


© Energo Banasiak Sp. j. 2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Studio113